17.07.2005. 000000 01:45
UVODNA RIJEČ
Logo Aerokluba Virovitica Dragi prijatelji letenja, zrakoplovstva, letjelica i letača, velika nam je čast što vas možemo ugostiti na ovim našim novim stranicama! Nove su u svakom slučaju, iako Aeroklub Virovitica broji preko 50 ljeta, do sada nismo imali prilike upoznati vas sa našim aktivnostima putem ovakvog medija kao što je Internet.

No, vremena se mijenjaju, a u skladu s vremenom mijenjamo se i mi. Razlika u vremenu je očita i ako vas zanima kako je to izgledalo na samim počecima osnivanja Aerokluba Virovitica, osvrnite se u rubrici Povijest kluba gdje ćete pronaći životne priče našega Aerokluba, od kojih su neke bile tragične, ali i vrijedne da ih se zapamti za sva vremena, jer ljudske su sudbine utkane u ime Aerokluba Virovitica...
Komentara (0)
Pročitano 4 puta