09.08.2005. 000000 12:50
SUSRETI LETAČA NA LETJELIŠTU U KORIJI

Nakon kratkog zatišja koje je proteklo u užurbanim pripremama oko organizacije ovogodišnjih susreta letača, možemo Vas obavijestiti da će se u nedjelju, 14. kolovoza 2005. godine na letjelištu u Koriji od 10.00 do 20.00 sati sastati piloti iz nekoliko prijateljskih aeroklubova, kojom prilikom će svim zainteresiranim posjetiteljima pokazati na koji način mogu u zraku utrošiti svoje slobodno vrijeme.

Predstavit će Vam se bezmotorni i motorni paraglideri, motorni zmajevi, modeli letjelica na daljinsko upravljanje i naravno nazaobilazni laki avioni koji će Vas moći i provozati. Program započinje demonstracijom modela u 10.00 sati. U 12.00 sati predviđeno je polijetanje bezmotornih paraglidera uz pomoć vuče. U 15.00 sati pa sve do 18.00 sati vrijeme je predviđeno za panoramske letove, a program će zaključiti motorni paraglideri i zmajevi.

Za žedne i gladne osigurana je ugostiteljska ponuda (roštilj i kotlovina), sokovi, točeno pivo, a sve to uz malo glazbe (ali samo s CD-a).

Dođite, svi ste pozvani!

Napisao: Dinko Rujer