12.08.2006. 000000 19:04
IPAK ODGAĐAMO

Ono čega smo se najviše bojali, ove godine se i ostvaruje. Najveći neprijatelj zrakoplovaca nadvio se nad nas, a kako pametniji popušta, dopustit ćemo ovoj ludoj cikloni da se ispuše. Dakle štovani sugrađani i sudionici mitinga, u nedjelju, 13. 08. aeromiting  neće biti održan. Za sve zaljubljenike visina, odmah dajemo na znanje da će Aeroklub Virovitica ipak održati aeromiting, no termin za sada ne znamo. Predstoji nam proučavanje kalendara letačkih manifestacija pa kad nađemo nekakav prazan termin, upadamo. O tome ćete naravno biti na vrijeme obaviješteni ne samo putem naše stranice već i putem lokalnog radija, koji nam svaki put izlazi u susret i sve  naše aktivnosti poprati u svojim vijestima ili obavijestima.  Pozdrav svima do skorog susreta na aerodromu u Koriji.

Napisao: Dinko Rujer