28.08.2006. 000000 00:14
DOĐITE NA MODELARSKI AEROMITING

Obavještavamo sve ljubitelje malih letjelica na daljinsko upravljanje da Aeroklub Virovitica i ove godine organizira aviomodelarski aeromiting koji će, za razliku od prošle godine, biti samostalan, dakle ne u sklopu glavnog aeromitinga (koji je održan jučer). Što to znači? To znači da će modelari imati cijeli dan, aerodrom i nebo iznad glava, samo za sebe, neće biti aktivnosti drugih letjelica koje bi mogle smetati. Dakle, fešta samo za modelare! Prostora ima dovoljno tako da će se svi koji dođu, bez problema moći razmahati svojim letjelicama malih krila. Modelarski aeromiting će se održati u iduću subotu, 02.09.2006. godine, s početkom u 11:00 sati na aerodromu u Koriji pokraj Virovitice, a prognoza vremena predviđa da će biti prekrasno i sunčano vrijeme. Molimo sve zainteresirane učesnike da nam se, ukoliko je to moguće, najavite kako biste nam olakšali organizaciju te manifestacije.

Za sve informacije možete kontaktirati našega voditelja aeromodelarske grupe Miroslava Briševac, na broj mobitela 098 271 383. Dođite u što većem broju i uveličajte ovogodišnju manifestaciju, biti će zanimljivo i atraktivno, vidjet ćete možda nešto što do sada niste imali prilike vidjeti, družit ćete se s ljudima s kojima imate nešto zajedničko. U svakome slučaju, biti ćete rado viđeni gosti! Očekujemo vas!

Napisao: Danijel Reponj