09.10.2007. 000000 22:29
STIGLO JE!

Naime u prošlu nedjelju preuzeli smo i iz Osijeka dovezli vitlo slovenske firme TOWING SYSTEMS koje smo montirali u, ako se sjećate, za tu priliku, od strane drage nam Turističke zajednice, darovano vozilo.

Nakon godinu dana garaže, u ponedjeljak je škoda maestralno odradila posao. Ni pucanje cijevi auspuha nije onemogućilo sretan završetak dana u kojem smo odradili ukupno 17 šlepa sa dizanjima preko 200 metara. Kako nam vjetar nije bio odveć sklon, nakon prve tri šlepe u Koriji odjurili smo na aerodrom u Pitomači gdje smo nastavili polijetanja. Budući da su obje piste kratke za postizanje većih visina, slijedi nam izbor ravne, asfaltne, prometom siromašne ceste u blizini grada pa ako netko od čitatelja ovog članka slučajno zna za neku neka nam to što prije dojavi.

U međuvremenu škoda će na popravak auspuha i male dorade oko montiranja vitla, a kad ponovo krenu šlepe, svak onaj koga zanima  ovaj sport bit će nam  drag gost, a ako nam se želi pridružiti rado ćemo ga uputiti u sve što ga zanima.
Budući da smo vitlo nabavili uz svesrdnu pomoć naših sponzora ovo je prilika da ih i spomenemo i to osim tri najveća - GRAD VIROVITICA, TURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA VIROVITICE  i  FLORA-VTC, najbolje abecednim redom:
AM-CRO-COMMERCE d.o.o., ASANATOR d.o.o., ATIKA d.o.o., AUTOCENTAR PEPA, GRAFIT - sitotiskarski obrt, MUSTAČ-COMMERCE d.o.o., NIKOLA d.o.o., ŠTENGL GRADNJA d.o.o., TIVIS d.o.o., UZOR - soboslikarsko ličilački obrt. Još jednom im se svima najljepše zahvaljujemo jer uz njihovu pomoć i grad je bogatiji za jednu novu aktivnost.