27.05.2016. 000000 20:45
Održan je 1. Task HR XC lige 2016.

Dana 21.05.2016. godine članovi Aerokluba „Virovitica“ sudjelovali su na natjecanju u preletima bezmotornom parajedrilicom (paragliderom) pod nazivom „HR XC liga 2016.“. Natjecanje se sastoji od 6 utrka. Nakon prve utrke koja je održana na poletištu Ivanščica nedaleko od Ivanca u klasi EN-B Dinko Kopas je zauzeo 1. mjesto od ukupno devet natjecatelja. Hrvoje Štefanec je u klasi EN-C zauzeo 11. mjesto od ukupno 13 natjecatelja. U klupskom poretku Aeroklub „Virovitica“ je zauzeo 6. mjesto (od 10 klubova). Natjecanje će se nastaviti u lipnju o čemu ćemo Vas obavijestiti na stranicama kluba i na našem FB profilu.

Službena stranica natjecanja: Airtribune

Slike sa natjecanja: Google

Zahvaljujemo se Ivanu Kršiću direktoru KA Studio d.o.o. na doniranim sredstvima koja ćemo iskoristiti za odlazak na iduću utrku.

Napisao: Aeroklub Vtc