01.11.2016. 000000 16:13
HR XC liga 2016. je završena!

Završila je HR XC liga 2016. natjecanje u preletima bez motornom parajedrilicom (paragliderom). Poslijednja utrka je održana u nedjelju 30.10.2016. godine na poletištu Tribalj a Virovitički piloti na njoj nisu sudjelovali te su zbog toga pokvarili svoj plasman u ukupnom poretku.

U klasi EN-B Dinko Kopas je na 2. mjestu, Dinko Rujer na 4. mjestu a Hrvoje Štefanec je u klasi EN-C na 9. mjestu.

Natjecatelji AK „Virovitica“ se zahvaljuju svojim obiteljima i članovima kluba na podršci, te svima koji su na bilo koji način doprinijeli ostvarivanju ovih rezultata.

Zahvaljujemo se i Sportskoj zajednici grada Virovitice te Ivanu Kršiću direktoru tvrtke KingArt Studio d.o.o. na doniranim sredstvima koja smo iskoristili za odlazak na natjecanja.

.

Službena stranica natjecanja: https://airtribune.com/xc-liga-2016/results

Slike sa natjecanja: IvanšćicaJapetićBuzetIvanšćica.

Napisao: Aeroklub Vtc