08.04.2017. 000000 13:44
HR XC LIGA 2017 - NATJECATELJI

Nakon vrlo uspješne prošlogodišnje natjecateljske sezone članovi Aerokluba „Virovitica“ odlučili su i u 2017. godini sudjelovati na natjecanju HR XC liga. Natjecateljima Dinku K. (2. mjesto u EN-B kategoriji, sezona 2016.), Dinku R. (4. mjesto u EN-B kategoriji, sezona 2016.) i Hrvoju Š. (9. mjesto u EN-C kategoriji, sezona 2016.) ove se sezone pridružio Javor B. koji će uz dva Dinka također sudjelovati u EN-B kategoriji. Aeroklub „Virovitica“ ove se godine učlanio u Hrvatski zrakoplovni savez a natjecatelji su dobili FAI sportske dozvole.

Informacije o natjecanju možete vidjeti na Airtribune web stranici  na kojoj ćete moći pratiti svaku trku u živo. O terminima natjecanja i rezultatima ćemo Vas obavještavati.

Sudjelovanje na natjecanju svojim donacijama su nam omogućili:

-          Sportska zajednica grada Virovitice

-          Flora Vtc. d.o.o.

-          Virkom d.o.o.

-          KA studio