15.10.2018. 000000 20:54
5. TASK HR XC LIGE - TRIBALJ

U nedjelju 14.10.2018. na poletištu Tribalj održana je 5. utrka HR XC Lige. Od Virovitičkih pilota sudjelovali su Dinko Rujer koji je utrku završio na 7. mjestu, Dinko Kopas na 9. mjestu u EN-B kategoriji a Hrvoje Štefanec  na 5. mjestu u EN-C kategoriji.

Nakon pete utrke u ukupnom poretku u klasi EN-B Dinko Kopas je na 6. mjestu, Dinko Rujer  na 10. mjestu a Javor Bogati na 13. mjestu. Hrvoje Štefanec je u klasi EN-C na 4. mjestu. U klupskom poretku Aeroklub „Virovitica“ je na 4. mjestu.

Idućeg vikenda (20.10. – 21.10.18.) nas očekuje Državno prvenstvo u preciznom slijetanju „Radoboj 2018.“ na kojemu će sudjelovati Hrvoje Štefanec i Dinko Kopas, te do kraja natjecateljske sezone (31.10.18.) očekujemo još jednu utrku HR XC lige.

Sudjelovanje na natjecanju su nam omogućili:

-        Sportska zajednica grada Virovitice

-        Asanator Osijek

-        Plin Vtc. d.o.o.

-        Virkom d.o.o.

-        KA studio

-        Tehno-elektro

-        Pekara „Roko“

Više o natjecanju možete pročitati na web stranici Airtribune

Slike se mogu vidjeti OVDJE.

Napisao: Aeroklub Vtc